Využijte služeb hodinového manžela

Opravy a úpravy v bytech a domech jsou činnosti, se kterými se potýká, a často řeší, každý muž v rodině. Někdo je zvládá bravurně a žádná práce pro něj není problém, jiný si nějak poradí, i když jej to příliš nebaví a je to nutným zlem a pak je tu poslední skupina, která se o podobné práce ani nepokouší a raději si pozve odborníka. Buď nemají na podobné starosti čas, nebo si vydělají tolik peněz a volného času mají proto hodně málo, raději ho tráví s rodinou nebo přáteli a údržbářské práce si rádi zaplatí.

Zručný řemeslník si poradí s každou zakázkou

Proto se za několik posledních let hodně rozšířila nabídka služeb hodinového manžela. Nejedná se o služby erotické, jak by si mohla spousta lidí myslet, ale o činnosti čistě řemeslného rázu. Z hodinového manžela se tak může stát další člen rodiny, který k vám bude pravidelně docházet a provádět nutné opravy nebo čištění koberců ve vašem bytě nebo domě, kdykoli si jej objednáte.

Může se jím stát i některý ze zaměstnanců společnosti Hodinový manžel Praha 4. Pro klienty z Prahy a jejího okolí může poskytovat kompletní údržbářský servis. Díky svým nízkým cenám a velmi kvalitně odvedené práci se nemusíte obávat objednat si hodinového manžela znovu. Společnost Hodinový manžel Praha si neúčtuje žádné příplatky za práce o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách a pro pravidelné zákazníky poskytuje věrnostní slevy. Pokud doporučíte službu dalšímu zákazníkovi, získáte navíc desetiprocentní slevu. Při složitějších zakázkách nabízí zaměstnanci zdarma schůzku s klientem, na které si dokonale vyjasní všechny detaily, pečlivě si obhlédne situaci a navrhne orientační cenu. Další výhodou je, že pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha mohou při opravách a úpravách použít materiál, který si klient sám zakoupí. Za materiál zakoupený pracovníky společnosti není nutné platit zálohu, celková cena je vyúčtovaná až po skončení celé zakázky.


Reklama:


Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!